Opatření učiněné z hlediska COVID-19

S ohledem ke stávající situaci a abychom přispěli k menšímu riziku nákazy Vás, jako našich zákazníků, jsme udělali následující opatření:

Od 16.3.2020 rušíme možnost platby na dobírku.

Objednávku můžete pohodlně zaplatit kartou nebo převodem přes Internetbanking online. Toto opatření jsme udělali z důvodu změny stanoviska kurýrů. Ale také proto, abychom ochránili vás, ale i pracovníků kurýrních služeb a tak omezili čas, který s nimi strávíte.

Zákaznický servis pouze online

na určitý čas vypínáme telefonickou podporu, vzhledem k tomu, že většina z nás má home office a protože všichni máme neustále roušky a rukavice, těžko se telefonuje. Online jsme vám k dispozici na emaily info@northfinder.cz nebo na MESSENGERU, kde vám obratem odepíšeme na všechny vaše dotazy.

Odesílání zboží

Zboží budeme odesílat pravidelně, jako dosud.

Vrácení, výměna nebo reklamace zboží

Vzhledem k situaci vás chceme požádat, abyste si zásilky (pokud je to možné) prohlédli hned při převzetí na výdejním místě. V případě, že se rozhodnete zboží vrátit, služba zboží převezme a zašle nám zpět. Vyhnete se tak zbytečnému chození na poštu či do poboček Zásilkovny.

Zároveň vás chceme poprosit, pokud nám zboží zasíláte zpět, dbejte na všechna možná hygienická opatření a také doporučujeme využít vrácení přes Zásilkovnu. Tato služba je bezplatná, více informací naleznete ZDE

Všechno zboží nabízené na našich stránkách máme skladem a bude doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů. Vždy se snažíme expedovat zboží co nejrychleji.

Zboží doručujeme prostřednictvím kurýrní služby Zásilkovna, která doručí Vaši zásilku přímo na místo určení nebo si můžete vyzvednout svůj balík ve výdejním místě.

Platba za zboží:

  • Dobírka – se dočasně ruší
  • Platba platební kartou přes platební bránu GoPay.
  • Platba vkladem na náš účet přes banku
  • Platba přes PayPall

Sleva za Váš email

Nezmeškejte slevy, akce nebo novinky a ušetřete

250CZK

Přihlaste se k odběru našich novinek emailem
a získejte slevový kupón v hodnotě 250CZK použitelný při nákupu na 1 900CZK.
Kupón nelze použít v kombinaci s dalšími slevami.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem si přečetl zásady zpracování osobních údajů.