NORTHKIT – poruce a vždy sebou

Toto je řešení pro všechny nouzové situace. Déšť i vítr zkrotí právě tato maličká věcička. Malá kapsa, kterou máš vždy u sebe, vždy po ruce, vždy v batohu. Stačí rozbalit, obléknout a jde se dál!

V horách a na cestách po světě jsme často odkázáni jen na to, co máme na sobě nebo v batohu. My v NORTHFINDER máme řešení a tvrdíme, že v nouzi každý ocení výhody sbalitelných bund a kalhot.

Nízká hmotnost, sbalitelnost, ochrana před počasím a univerzální použití. Toto z nich dělá ideální řešení v nouzových situacích. Díky minimálním rozměrům a nízké hmotnosti si najde místo i v přeplněném batohu, v kapsáčích nebo i na kole v držáku na láhev.

Kvalita a funkčnost je ukryta v kvalitních polyamidových membránách se zátěrem a s kompletním podlepením švů, které nepropustí vítr ani vlhkost. Prémiový NORTHKIT disponuje lehkým technickým materiálem s vlastností „ripstop“, která při poškození textilie brání dalšímu párání. Benefity sice zvyšují hmotnost, ale přesto jsme u bund nepřekročili 250 g a u kalhot 200 g.

Přidali jsme raději na univerzálnosti. Zejména bundu jsme „vytunili“ k prasknutí. Dobře střižená kapuce, nastavitelný pas, fixace palce na manžetách zvyšují komfort v pohybu. Přidali jsme odvětrávání v podpaží, na zádech a elegantně jsme vyřešili možnost odvětrávání přes otevřený zip.

Farebné varianty

KDEKOLIV SI…,  KAMKOLIV BĚŽÍŠ…,  KDYKOLIV JAZDÍŠ…,  STAČÍ JEN ROZBALIT.

NORTHKIT – nejkomplexnější nouzová bunda do každého počasí od NORTHFINDER. Lehká, všestranná a sbalitelná (pohotovostní) bunda do každého počasí se spoustou praktických vychytávek pro sportovního fanatika.

Bunda jednoduše sbalitelná do vlastní kapsy, kterou nikdy neztratíte, ochrání před deštěm a větrem. Lehký ipstopový materiál s DWR a podlepenými švy poskytne až 10000 mm nepromokavost s prodyšností 10000 g/24h/m2. Dodatečné větrací otvory na zádech, v podpaží a hrudi zajišťují zvýšenou cirkulaci vzduchu. Cyklista získá přístup do zadních kapes dresu a hrudní pásek je využitelný i na fixování sluchátek.

Přední kapsy a extra boční elastickou kapsu na láhev jsme doplnili samostatnými vnitřními kapsami pro smart-phone, platební kartu a klíče. Elestická manžeta s fixací palce brání nepříjemnému shrnování. Stejně jako jednoruční stahovače na spodním lemu. Nastavitelnou kapuci můžeš složit prakticky do límce. Bezpečnost hlídají 360° reflexní prvky. Rozměr kapsy 200×100 mm s váhou 250 g (L).

BUNDA NORTHKIT PRO NĚJ A PRO NI

1,299.00  s DPH
1,299.00  s DPH

1,299.00  s DPH
1,099.00  s DPH
1,299.00  s DPH
1,099.00  s DPH

Sleva za Váš email

Nezmeškejte slevy, akce nebo novinky a ušetřete

250CZK

Přihlaste se k odběru našich novinek emailem
a získejte slevový kupón v hodnotě 250CZK použitelný při nákupu na 1 900CZK.
Kupón nelze použít v kombinaci s dalšími slevami.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem si přečetl zásady zpracování osobních údajů.